Zadzwoń do nas.
+48 728 377 770
facebooklinkedin
 

Aktualności

Poszukujemy:
studentów III, IV, V roku prawa zainteresowanych zdobyciem doświadczenia w obsłudze prawnej przedsiębiorców.

Zapewniamy:

  • indywidualne szkolenie wprowadzające,
  • wdrożenie do zadań przez opiekuna praktyki,
  • przyjazną atmosferę i elastyczne godziny pracy umożliwiające łączenie praktyki ze studiami,
  • możliwość przygotowywania projektów pism przedsądowych oraz pism procesowych w sprawach prowadzonych przez Kancelarię,
  • prowadzenie, przy wsparciu opiekuna praktyki, spraw na etapie postępowania sądowego i egzekucyjnego.

Szczegółowe zadania będą dostosowane do potrzeb Kancelarii i predyspozycji Praktykanta.

Po zakończeniu okresu praktyk istnieje możliwość przedłużenia współpracy.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W przesyłanej aplikacji zawierającej CV prosimy dopisać następującą klauzulę zgody na przetwarzanie danych osobowych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych, w tym szczególnych kategorii danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO (o ile takie dane zostały przeze mnie podane), przez Kancelarię Adwokat Katarzyna Ciulkin-Sarnocińska w Białymstoku, ul. Adama Mickiewicza 83 lok. 19, 15-257 Białystok, w celu realizacji procesu rekrutacji.”

Proszę pamiętać, że w każdym czasie zgoda może być przez Panią/Pana wycofana. Może Pani/Pan wycofać zgodę między innymi poprzez wysłanie na powyższy adres mailowy oświadczenia o wycofaniu zgody.

W przypadku, gdy chce Pani/Pan, aby Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Ciulkin- Sarnocińska przechowywała Pana/Pani dane do przyszłych rekrutacji, prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych, w tym szczególnych kategorii danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO (o ile takie dane zostały przeze mnie podane) przez Kancelarię Adwokacką Adwokat Katarzyna Ciulkin-Sarnocińska w Białymstoku, ul. Adama Mickiewicza 83 lok. 19, 15-257 Białystok w celu przyszłych rekrutacji prowadzonych przez ten podmiot.”

Proszę pamiętać, że w każdym czasie zgoda może być przez Panią/Pana wycofana. Może Pani/Pan wycofać zgodę między innymi poprzez wysłanie na powyższy adres mailowy oświadczenia o wycofaniu zgody.

 

ZAPRASZAMY