o nas hero
image 9
Kilka słów o nas

O nas

Atutem wyróżniającym naszą Kancelarię Adwokacką jest zorientowanie na biznes i zrozumienie jego potrzeb. Dlatego niezwykle ważne jest otoczenie opieką prawną naszych Klientów poprzez dopasowanie jej do ich potrzeb. Przede wszystkim zależy nam na tym, aby podejmowane przez nas czynności stanowiły realną wartość dodaną.
Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, że jeżeli okaże się, że oczekiwania naszych Klientów nie znajduje oparcia w orzecznictwie i doktrynie, to poinformujemy o tym już przy pierwszym spotkaniu. W naszej ocenie prawda, szczerość i zaufanie są nadrzędnymi zasadami, jakimi kierujemy się w relacji klient – adwokat.

Kancelaria prowadzi sprawy z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, gospodarczego, handlowego, karnego, administracyjnego oraz prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Służymy pomocą w podjęciu trudnych decyzji zarówno osobistych jak i biznesowych. Ułatwiamy poruszanie się w gąszczu przepisów prawnych.
Zapraszamy do współpracy, a w przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 728 377 770, 666 088 266 lub za pomocą poczty elektronicznej adwokat@ciulkin-sarnocińska.pl.
Kancelaria zapewnia możliwość realizowania usług w języku angielskim.

Ułatwiamy współpracę poprzez kontakt z notariuszami, komornikami, doradcą podatkowym, tłumaczami przysięgłymi języków obcych i rzeczoznawcami majątkowymi.
Umożliwiamy również konsultację prawną online, za pośrednictwem aplikacji ZOOM, Skype, Viber, What`s, up.
Kancelaria Adwokacka Katarzyny Ciulkin- Sarnocińskiej przyjmuje klientów w centrum Białegostoku.

ciulkin profile

Adwokat dr Katarzyna Ciulkin-Sarnocińska jest wpisana na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Białymstoku, a także działa w Komisji Okręgowej Rady Adwokackiej w Białymstoku ds. Kontaktów z Mediami i Promocji. Przez 4 lata prowadziła szkolenia dla aplikantów adwokackich przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Ponadto prowadzi sprofilowane szkolenia dla podmiotów prywatnych bądź państwowych w zależności od aktualnego zapotrzebowania rynku. Jest mediatorem specjalizującym się w mediacji z prawa gospodarczego, cywilnego i rodzinnego. Należy do Centrum Mediacyjnego przy Naczelnej Radzie Adwokackiej. Została wpisana na listę stałych mediatorów sądowych przy Sądzie Okręgowym w Białymstoku.
Zdobywała doświadczenie zawodowe pracując w Sądzie Rejonowym w Białymstoku, a następnie odbywając aplikację adwokacką w renomowanej Kancelarii Adwokackiej w Białymstoku. Ukończyła studia doktoranckie i obroniła pracę doktorską na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku. Jest absolwentką Prawa na Wydziale Prawa na Uniwersytecie w Białymstoku oraz stypendystką programu Erasmus na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Mariborze (Univerza v Mariboru). Ukończyła także szkolenie w ramach Uniwersytetu Michigan (University of Michigan) The Summer School of Comparative EU – US Law Program approved by the American Bar Association.
Brała także udział w programie badawczym Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury w Krakowie, który był poświęcony analizie prawomocnie zakończonych lub umorzonych postępowań upadłościowych oraz spraw, w których oddalono wnioski o ogłoszenie upadłości, gdzie później orzeczono zakaz prowadzenia działalności gospodarczej, w obszarze właściwości Sądu Okręgowego w Białymstoku.

sarnocinski profile

Adw. Wojciech Sarnociński jest wpisany na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Białymstoku. Działa w Komisji Okręgowej Rady Adwokackiej w Białymstoku ds. Kontaktów z Mediami i Promocji.
Zdobywał doświadczenie zawodowe pracując:
w Sądzie Rejonowym w Białymstoku, a następnie odbywając aplikację adwokacką w renomowanej Kancelarii Adwokackiej w Białymstoku, z którą w dalszym ciągu stale współpracuje, przez 6 lat w kancelarii komorniczej.
Specjalizuje się w egzekucji należności, prawie cywilnym i karnym.
Jest absolwentem Prawa oraz Europeistyki na Wydziale Prawa na Uniwersytecie w Białymstoku, gdzie uzyskał licencjat z Administracji oraz jest magistrem Prawa i Europeistyki. Był również stypendystą programu Erasmus na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Mariborze (Univerza v Mariboru).
Brał udział w programie badawczym Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury w Krakowie, który był poświęcony analizie prawomocnie zakończonych lub umorzonych postępowań upadłościowych oraz spraw, w których oddalono wnioski o ogłoszenie upadłości, gdzie później orzeczono zakaz prowadzenia działalności gospodarczej, w obszarze właściwości Sądu Okręgowego w Białymstoku.

Kamil Osiecki
Student III roku Prawa na Wydziale Prawa w Białymstoku, członek Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa ELSA Białystok.
Z wielkim zaangażowaniem analizuje sprawy kancelarii i rozkłada je na czynniki pierwsze, poszukując w gąszczu przepisów prawnych jak najlepszego rozwiązania sprawy.

Natalia Kurkiewicz
Studentka III roku Prawa na Wydziale Prawa w Białymstoku, członkinia Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa ELSA Białystok, w którym zajmowała stanowisko Wiceprezes ds. Marketingu kadencji 2022/2023
Swoje pierwsze doświadczenie zawodowe miała okazję zdobyć podczas praktyk w jednej z białostockich kancelarii komorniczych oraz podczas wolontariatu w SKO.
W kręgu jej zainteresowań leży prawo pracy, prawo własności intelektualnej oraz prawo cywilne.

Facebook
Instagram
TikTok
LinkedIn

OFERTA

follow us

LinkedIn

INSTAGRAM

Group 81